DAF CF Euro 6

DAF CF Euro 6 Exterior

Yeni DAF CF Euro 6 yeni bir standart belirliyor. Düşük çalıştırma maliyetleri, üst düzey sürücü konforu ve hepsinden önemlisi benzersiz çok yönlülük. Üç kabin seçeneği, üç motor ve çok sayıda dingil ve şasi konfigürasyonuna sahip olan yeni CF Euro 6, tüm taşımacılık ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunar!


DAF CF Euro 6'yı daha yakından tanıyın

 • İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmıştır

  DAF-cf-tailored-400
  DAF’ın çok yönlü, her amaca uygun aracı: Yeni CF Euro 6. Çok sayıda uygulama için ideal kamyon. İnşaattan dağıtıma kadar.

  İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmıştır
 • Dış

  DAF-cf-exterior-400DAF CF Euro 6'nın tasarımı. Sağlam, şık ve işlevsel. Optimum aerodinami ideal bir hava akışı sunarak düşük yakıt tüketimi sağlar.

  Dış
 • İç

  DAF-cf-interior-400
  DAF CF Serisi, kullanışlı Day Cab, geniş bir Sleeper Cab ve 223 santimetrelik benzersiz yükseklik sunan ultra geniş Space Cab ile birlikte sunuluyor. Daha fazla konfor, güvenlik ve kolaylık.

  İç
 • Tahrik hattı

  DAF-cf-driveline-400
  Yeni CF Euro 6, en son teknoloji ürünü PACCAR motorlara yönelik geniş seçenekleriyle verimli tahrik hatları sunar. 290 ila 510 hp ve güçlü motor frenleri. Aşırı hıza veya otomatikleştirilmiş AS Tronic'e sahip manuel doğrudan tahrikli şanzıman.

  Tahrik hattı
 • Şasi

  DAF-cf-chassis-400
  Hafif ve güçlü şasi, en yüksek kazancı elde etmeniz için maksimum yük kapasitesi sağlar. Yüksek dayanıklılık ve Stabilink arka süspansiyon istikrarlı kullanım sunar.

  Şasi
 • CF Construction

  DAF-cf-construction-400
  Sürekli arazide sürüş gerektiren bina ve inşaat sektöründeki uygulamalar için özel olarak geliştirildi. CF Construction, iyi arazi özellikleri için yüksek yaklaşma açısı ve yüksek alt açıklık sunar.

  CF Construction

İlgili bilgiler

DAF Services

DAF services

Etkili bir taşımacılık için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Her DAF kamyonun arkasında profesyonel bir kurum ve uluslararası bir bayi ağı vardır. Bunlar doğru aracı seçmenize, finansmanı kendinize uygun şekilde ayarlamanıza ve filonuzu mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olmaktadır.

Daha fazlasını oku

DAF CF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF CF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Azizoğlu DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz?DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz