İç

DAF CF Serisi, kullanışlı Day Cab, geniş bir Sleeper Cab ve 223 santimetrelik benzersiz yükseklik sunan ultra geniş Space Cab ile birlikte sunuluyor. Daha fazla konfor, güvenlik ve kolaylık.

Sürüş

Sürüş

Yeni CF'in kabini ideal çalışma ortamını sağlamaktadır. Daha fazla konfor, güvenlik ve kullanım kolaylığı sayesinde. Optimum erişilebilirlik, mükemmel oturma konumu ve kontrollerin ergonomik yerleşimi gibi özelliklerin yanı sıra optimum hava sirkülasyonu sağlayan klima kontrol sistemi, sürüş sırasında en yüksek konfor seviyesini elde etmeye katkıda bulunmaktadır.

DAF Sürücü Performansı Yardımcısı (DPA) sürücünün aracı mümkün olan en ekonomik şekilde kullanmasına yardımcı olur. Ortadaki renkli ekran; yakıt tüketimi, frenleme davranışı, trafik koşullarının tahmini hakkında bilgi verir ve optimum vites değiştirme anını gösterir. DPA, CF'in mümkün olan en az çabayla en iyi şekilde kullanılması için sürücüyü teşvik eder.

Yaşam

Yaşam

DAF CF Serisi için day cab, sleeper cab ve ekstra geniş Space Cab seçenekleri sunuluyor. Toplam 11 m3 hacmiyle CF Space Cab sınıfının en geniş kabinidir ve 2,23 metrelik iç yüksekliğiyle segmentinde benzersizdir.

Uyku

Uyku

DAF, uyku konforu alanında her zaman liderler arasında olmuştur. Yeni CF'te, gece rahat uyuma olanağı sağlayan tek parça geniş şiltesiyle, akıllı tasarıma sahip uyku alanı vardır.

İlgili bilgiler

DAF CF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF CF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Azizoğlu DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz