İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmıştır

DAF'ın çok yönlü, her amaca uygun aracı: Yeni CF Euro 6. İnşaattan dağıtıma kadar çok sayıda uygulama için ideal kamyon. Düşük çalıştırma maliyetleri, üst düzey sürücü konforu ve hepsinden önemlisi benzersiz çok yönlülük. Üç kabin seçeneği, üç motor ve çok sayıda dingil ve şasi konfigürasyonuna sahip olan yeni CF Euro 6, tüm taşımacılık ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunar.

Kısacası

Çok yönlülükte lider

Yeni DAF CF Euro 6 kişiye özel çözümler sunar. Tercih ettiğiniz her CF modeli, düşük boş ağırlığından dolayı sınıfının öncüsü yük kapasitesi sunar. Bunun en büyük nedeni, hafif ve güçlü olan tamamen yeni şasidir. Tüm kasaların rüyası olan bu tamamen düz şasiler sayesinde işiniz hiç bu kadar kolay olmamıştı.

375 kW/510 hp gücüne kadar 164 kW/220 hp çıkışlara sahip üç adet altı silindirli motordan birini seçebilirsiniz. Güçlü, güvenilir, ekonomik ve temiz.

Yeni CF Euro 6'nın tasarımı sağlam, şık, amaca yönelik ve kesinlikle son derece işlevseldir. Optimum aerodinami ve maksimum soğutma düşük yakıt tüketimi sağlar.

Tamamıyla yeni iç tasarım ideal bir çalışma ortamı sunar. Mükemmel erişilebilirliğe, sınıfının en konforlu yatağına ve en geniş alanına sahiptir.

İlgili bilgiler

DAF CF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF CF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Azizoğlu DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz