Şasi

Ayrıca DAF CF Euro 6'nın şasisi de tamamen yenidir. En yüksek yük kapasitesi ve üst düzey kullanım için hafif ve güçlü. Daha stabil kullanım ve daha düşük boş ağırlık için yeni dingiller ve arka dingilde benzersiz Stabilink süspansiyon.

Özellikler

Yüksek yük kapasiteleri

CF Euro 6'nın şasisi tamamıyla yeniden geliştirilmiştir. Bu şasi, düşük yüksüz ağırlık sayesinde yüksek yük kapasitesi sunar. Yüksek sağlamlık seviyesi, mükemmel sürüş özellikleri sunmaktadır. Bileşenler, yüksek verimlilik elde etmek üzere zekice yerleştirilmiştir.

Şasi düzeni

Şasi düzeni

Şasiyi geliştirirken başlangıç noktalarından biri, mümkün olan en geniş alanı yaratmaktı. SCR katalitik konvertörü ve partikül filtresi tek bir ünite haline getirilmiştir. AdBlue depo, kabinin altına kullanışlı olacak şekilde yerleştirilmiştir. Sonuç: Pompa kurulumları veya hidrolik depoları ya da yakıt depoları için toplamda 1.500 litreye kadar alan.

Temel olarak kullanma kolaylığı

Temel olarak kullanma kolaylığı

Yeni kabinle birlikte yeni CF'in şasisi, herhangi bir üstyapı için mükemmel bir taban sağlar; bu özellikle çeşitli dingil konfigürasyonlarında (4x2, 6x2, 6x4 ve 8x4) kullanılabilecek sağlam uygulamalar için önemlidir.

İlgili bilgiler

DAF CF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-CF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF CF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Azizoğlu DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz