Maksimum yakıt verimliliği için

DAF LF Aerobody'nin tavan krenajı, optimum aerodinamiği sağlamak amacıyla ön tarafta hafifçe yukarı doğru eğimlidir ve köşeleri yuvarlaktır. Arka tarafta kasanın tavanı, aerodinamiği geliştirecek şekilde orta kısımda hafifçe aşağıya doğru eğimlidir. Yine aerodinamiği geliştirmek amacıyla özel olarak geliştirilmiş çamurluk ve spoyler seti standart olarak sunulur. Bu set kabinle kasayı entegre hale getirir. Aerodinamik iyileştirmeler sayesinde %4'ten fazla yakıt tasarrufu sağlanır ve bu tasarrufa bağlı olarak dağıtım taşımacılığında CO2 emisyonunun azaltılması mümkündür. 85 km/sa seyir hızında yeni Euro 6 LF Aerobody klasik kasaya sahip bir araca kıyasla %8'e kadar daha ekonomiktir.

16 veya 17 Euro paletler

PACCAR kasa ile tamamlanmış LF Aerobody, Büyük Britanya'daki Leyland Trucks'ta üretilir. Kasa, 6,75 ve 7,05 metre iç uzunluklarla sunulur ve 16 veya 17 Euro paletlerin taşınması için uygundur. 1500 kg kaldırma kapasiteli bir arka lift standart olarak takılır. LF Aerobody'de ekstra kolaylık için kasanın sağ tarafına takılabilen isteğe bağlı bir kapı seçeneği sunulmuştur. DAF LF Aerobody, doğal olarak kapsamlı LF serisindeki diğer modellerle aynı mükemmel sürüş performansına ve kullanıcı dostu özelliklere sahiptir. Dar dönüş çapı, kolay erişilebilir kabin ve düşük boş ağırlık LF Aerobody'yi yoğun dağıtım taşımacılığı için ideal kılar. LF Aerobody bir dizi ekonomik Euro 6 motorla birlikte kullanılabilir: 112 kW/152 hp ile 186 kW/253 hp arası oranlara sahip 4,5 litrelik, dört silindirli PACCAR PX-5 motor ve 6,7 litrelik, altı silindirli PACCAR PX-7 motor.

DAF Services

DAF services

Etkili bir taşımacılık için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Her DAF kamyonun arkasında profesyonel bir kurum ve uluslararası bir bayi ağı vardır. Bunlar doğru aracı seçmenize, finansmanı kendinize uygun şekilde ayarlamanıza ve filonuzu mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olmaktadır.

Daha fazlasını oku

Azizoğlu DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz