Dış

Yeni LF her taşımacılık operatörü için kartvizit gibidir. Bu, CF ve XF gibi şık bir görünüme sahiptir.

Tasarım

Çekici tasarım: sıcak görünümlü fakat sağlam

Şehir bölgelerinde çalışan kamyonlar için önemli olan: sıcak bir görünüm. Dağıtım kamyonunun tasarımı aynı zamanda sağlam da olmalıdır. DAF Tasarım ekibi bu iki özelliği birleştirdi. Fakat LF'in dış yapısı harika bir görünümden daha fazlasını sunar. Verimlilik, çalışma süresi, konfor ve güvenliğe de katkıda bulunur.

Kabin modelleri

Üç kompakt kabin modeli

Yeni DAF LF serisinde üç kabin modeli mevcuttur:

  • 160 cm uzunluğa sahip day cab
  • 200 cm uzunluğa sahip uzatılmış day cab
  • toplamda 200 cm uzunluğa sahip tek yataklı sleeper cab
  • Kabinlerin 2.130 mm'lik kompakt genişlikleri vardır. Bu durum, özellikle dar dönüş çapı (kabin modeline göre 50 ile 53 ° arası direksiyon açısı) ile birlikte şehir içi dağıtımda manevra kabiliyetine katkıda bulunur.

Modele ve ülkenin teknik özelliklerine bağlı olarak kabin, öndeki esnek kauçuk V montaj tertibatı, arkadaki entegre amortisörlere sahip helezon yaylar veya dört noktadaki helezon yaylarla şasiye monte edilir. Helezon yaylar, sleeper cab bulunan tüm modellerin yanı sıra 18 ton modelinde ve çeşitli çekici modellerinde standarttır.

Görüş

Aydınlatma

İyi görüş, sürücü için olmazsa olmaz bir özelliktir. Bu, özellikle şehirlerde önem kazanır. Yeni LF, ön ve yan tarafların hiçbir engel olmadan görülebilmesini sağlar. Bu özellik, optimum ayna konumuyla birlikte ekstra güvenlik sağlar ve hasar riskini azaltır. Ön tampona entegre edilmiş, seyahat yönünü aydınlatan isteğe bağlı Viraj Lambaları gibi. İyi bir dağıtım kamyonuyla en iyi dağıtım kamyonu arasındaki fark.

İlgili bilgiler

DAF LF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF LF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Azizoğlu DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz