İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmıştır

Yeni LF Euro 6 serisi, verimli dağıtım kamyonları için kapsamlı seçenekler sunar. Bunların gelişimi, tamamen operatöre maksimum verim ve sürücüye en yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sağlamak üzerine kurulmuştur. Dolayısıyla yeni LF Euro 6, yük kapasitesi, yakıt verimliliği ve çalışma süresi konularında yeni kıstaslar belirler. Ayrıca kullanışlılık bakımından da eşi benzeri yoktur.

DAF LF Euro 6 görüntüleri

Kısacası

Teslimat için tasarlandı

Yeni LF Euro 6 serisinin her ayrıntısı üzerinde iyi düşünülmüştür. Dağıtım işlerine oldukça uygundur. 7,5 ile 19 ton arası sınıftaki her dağıtım görevine uygun bir LF çözümü vardır. Tercih ettiğiniz her çözüm, düşük boş ağırlığından dolayı sınıfının öncüsü yük kapasitesi sunar. Bu da tıpkı 112 kW/150 hp ile 231 hp/310 hp arası güç seçenekleri sunan dört ve altı silindirli modern PACCAR motor grubu gibi verimliliği destekler. Güçlü, güvenilir, yakıt verimli, temiz. 60.000 kilometrelik servis aralıkları çalışma süresini en üst düzeye çıkarır.

Yeni tasarım, yeni LF Euro 6'ya harika bir görünüm verir. Entegre Sürücü Performansı Yardımcısı bulunan yeni kumanda tablosu ile tamamen yeni iç alanı sürücülere en iyi çalışma ortamını sunar. Yeni şasi kasa yapımını kolaylaştırmak için tamamen düzdür.

Bir kamyon veya bir çekici için day cab, extended cab veya sleeper cab seçeneklerinden hangisini tercih ederseniz edin, dağıtım ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel bir LF her zaman vardır.

İlgili bilgiler

DAF LF Euro 6 sürücü talimatları

DAF-LF-Euro-6-driver-instructions-400

DAF LF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Azizoğlu DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz