DAF XF Euro 6

DAF-XF-Euro-6-1514x552

Yeni XF: Uzun mesafeli kara yolu taşımacılığı alanında bir performans ölçütü. Maksimum taşıma verimliliği için tasarlandı. Euro 6 için tamamen yeni 12,9 litre PACCAR MX-13 ve 10,8 litre PACCAR MX-11 motorlar ile. Tamamen yeni bir şasi. Yeni, çekici bir dış tasarım ve yenilenen iç kısım. Hem işletmeciler hem de sürücüler için gelmiş geçmiş en iyi XF.


DAF XF Euro 6'yı daha yakından tanıyın

 • İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmıştır

  Kişiye özel DAF-xfHem işletmeci hem de sürücü için gelmiş geçmiş en iyi XF. Optimum verimlilik ve üst düzey sürücü konforu.

  İhtiyaçlarınıza özel tasarlanmıştır
 • Dış

  DAF-xf-exteriorGüçlü ve şık bir görünüme sahip olan yeni XF tüm taşımacılık işletmecileri için gurur kaynağıdır.

  Dış
 • İç

  DAF-xf-interiorKabinin içi, sürücüye üst düzey rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni XF ile yeni bir sürücü konforu düzeyi sunuyoruz.

  İç
 • Tahrik hattı

  DAF-xf-tahrik-hattıPACCAR MX-13 ve MX-11 motorlarıyla desteklenen yeni XF, maksimum verimlilik, yüksek performans ve düşük işletme maliyetleri için geliştirilmiştir.

  Tahrik hattı
 • Şasi

  DAF-xf-şasisi
  Akıllıca yerleştirilmiş bileşenlerle üzerine inşa edebileceğiniz mükemmel bir temel. Yüksek yük kapasiteleri ve mükemmel sürüş özellikleri sunmaktadır.

  Şasi

İlgili bilgiler

DAF Servisler

DAF services

Etkili bir taşımacılık için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Her DAF kamyonun arkasında profesyonel bir kurum ve uluslararası bir bayi ağı vardır. Bunlar doğru aracı seçmenize, finansmanı kendinize uygun şekilde ayarlamanıza ve filonuzu mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olmaktadır.

Daha fazlasını oku

DAF XF Euro 6 sürücü talimatları

XF driver instructions

DAF XF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Azizoğlu DAF bayinizle iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz