Dış

Güçlü ve şık bir görünüme sahip olan yeni XF tüm taşımacılık işletmecileri için gurur kaynağıdır. Yeni XF'in benzersiz özellikleri arasında etkileyici ön taraf, göz alıcı siyah ızgara ve güzel tasarım elemanları da bulunuyor.

Tasarım

İşlevselliğe uygun tasarım

DAF, yeni XF'i geliştirirken geniş alan, kullanışlılık ve konfor açısından tanınan ve imrenilen kabin konseptini temel almıştır.

  • Yeni çamurluklar, siperler ve yan eteklerle tamamen baştan tasarlanan ön kısım, son derece modern bir görünüm kazandırmıştır
  • Aerodinamiye ve hava akışlarının optimizasyonuna maksimum özen gösterilmiştir
  • İsteğe bağlı LED aydınlatmalı yeni farlar, kamyon sektöründe bir ilktir. En büyük ışık çıkışı, maksimum kullanım ömrü ve minimum enerji tüketimi.

Dış lambalar

Dış lambalar

Yeni far ünitelerinde H7 halojen aydınlatma ve entegre Gündüz Sürüş Farları (4 LED) standart donanım olarak sunuluyor. Kamyon sektöründe ilk kez kullanılan LED aydınlatma, farlar için isteğe bağlı olarak sunuluyor. Maksimum kullanım ömrü ve minimum enerji tüketimiyle LED aydınlatmalar, en yüksek ışık çıkışını garanti ediyor. Yeni ışık ünitelerine harika bir şekilde entegre edilebilen isteğe bağlı far yıkayıcılar da bulunmaktadır.

Aerodinami

Optimum hava akışı

Tavan spoylerleri ve yan çamurluklar, yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu yüzde 10 oranında azaltır. Yeni geliştirilen bu bileşenler, 2,55 metrelik araç genişliğine göre özel olarak tasarlanmıştır.

Aynı durum, bisiklet sürücüleri ve yayalar tarafından kolayca fark edilerek güvenliği daha da artıran entegre sinyal lambalı aerodinamik çamurluklar için de geçerlidir.

İlgili bilgiler

DAF XF Euro 6 sürücü talimatları

XF driver instructions

DAF XF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Azizoğlu Daf ile iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz