İç

Kabinin içi, sürücüye üst düzey rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. DAF bu konuda rakipsizdir. Uzun zamandır korunan bir geleneği sürdürüyor ve yeni XF ile yeni bir sürücü konforu düzeyi sunuyoruz. 12,6 metreküplük hacme sahip olan DAF XF Super Space Cab'in sürücüsü, en büyük çalışma ve yaşama alanının bulunduğu bir kabine sahip oluyor.

Sürüş

Sürücüler en iyisini hak ediyor

Geleceğin kamyonunu tasarlarken ileriyi düşünmeniz gerekir. Bu nedenle, sürücünün gelecekteki ihtiyaçları konusunda yeniliklere açıktık. Daha fazla konfor ve güvenlik sunuyoruz. Sürücülerin çalışma alanı konseptini değiştiriyoruz.

Günümüzde herkes evden çalışabiliyorken sürücüler böyle bir imkanı hak etmiyor mu? Bu size tuhaf gelebilir. Ancak biz tam olarak bunu yapıyoruz; bir sürücünün çalışma alanını yaşam alanına çeviriyoruz.

Yaşam

Yaşam

Yeni XF çok geniş bir alan sunuyor. Super Space Cab'in 12,6 m3'lük çalışma ve yaşam alanı ile 2,25 m'lik ayakta durma yüksekliğinin bir benzeri yoktur. İhtiyacınız olabilecek tüm eşyalar bir DAF kabinine sığar. XF Super Space Cab, kullanışlı bölümlere ayrılmış 1000 litreden fazla saklama alanına sahiptir.

Uyku

Evinizde uyuyormuş hissini verir

DAF olarak, zinde kalan bir sürücünün her zaman daha güvenli araç süreceğine inanıyoruz. Bu nedenle DAF'ın yatağı her zaman en iyiler arasında olmuştur. Artık eskisinden daha iyi. Şimdi yaklaşık 900 adet paslanmaz çelik yay ve üç adet konfor alanına sahip 2,20 m. uzunlukta ve 16 cm kalınlığındaki yaylı yataklar ile sunulmaktadır. Orta genişliği 80 cm'dir ve sandalyelerin arkası 70 cm'dir. Bu mükemmel dinlenmeyi garanti eder.

İlgili bilgiler

DAF XF Euro 6 sürücü talimatları

XF driver instructions

DAF XF Euro 6 kamyon mu kullanıyorsunuz? DAF YouTube kanalındaki sürücü talimatı videolarını izleyin.

Çalma listesini görüntüle

Azizoğlu Daf ile iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz