Uluslararası Kamyon Servisi

DAF-ITS-roadside-assistance-940

DAF Uluslararası Kamyon Servisi (ITS)

Kamyonunuzu tekrar yola döndürüyoruz

Herhangi bir arıza durumunda veya diğer beklenmeyen durumlarda DAF Uluslararası Kamyon Servisi'ne tamamen güvenebilirsiniz. Avrupa'nın tamamında DAF servis organizasyonunu harekete geçirmek için DAF ITS'yi telefonla aramak yeterlidir. DAF ITS çağrı merkezi, günde 24 saat, haftanın 7 günü ve yılda 365 gün çalışmaktadır. Deneyimli operatörlerimiz kamyonunuzu en az gecikmeyle tekrar yola döndürmeniz için gereken tüm yardımı sunar.

ITS: Tüm DAF müşterileri için ücretsiz bir hizmet

Anında yardım için

DAF uluslararası kamyon servisi

Beklenmedik bir durumla karşılaştığınızda, kamyonunuzu en az gecikmeyle tekrar yola çıkarmak için DAF'ın Uluslararası Kamyon Servisi'ne (ITS) bir telefon etmeniz yeterlidir.

DAF ITS: +31 402143000

Avantajlar

DAF ITS avantajları

 • Tüm Avrupa için tek numara:
 • +31 40 214 3000
 • Günün 24 saati, haftanın 7 günü, yılın 365 günü
 • On farklı dilde yardım
 • Avrupa'daki 1100 DAF bayisi ve servis noktası aracılığıyla hızlı ve etkili yardım
 • ITS; sürücüye gönül rahatlığı sunar, ödeme teminatı düzenler ve diğer finansal sorunlarla ilgilenir
 • DAF kuruluşunun merkezinde bulunan bir şirket servisi
 • Ayrıca römork, üstyapı ve sürücü için de hizmet sunulur
 • Kendilerini adamış ve iyi eğitimli teknisyenler, araçların çoğunun yerinde onarılmasını sağlar
 • ITS, sürücünün bağlı olduğu merkezi uyarır ve onarımlara ilişkin güncel ilerlemeleri şirketle paylaşır
 • Kamyonunuz minimum gecikmeyle yola döner

7/24

Haftanın 7 günü, günün 24 saati

DAF ITS tamircisi

Bir arama geldiğinde ITS sadece yardım sağlayacak bayi veya servis noktasıyla değil aynı zamanda aracın normal servis noktasıyla da iletişime geçer. Bu, sürücünün finansal konularla ilgili endişelenmesini engellemek için ITS operatörünün derhal bir ödeme teminatı düzenlemesini sağlar. Daha önce yapılmamışsa ITS sürücünün bağlı olduğu merkezi de uyarır ve onarımların ilerlemesiyle ilgili güncel bilgileri şirketle paylaşır.

Tüm gelişmelerin sürekli bildirildiği operatöre danışılarak, kamyonun değiştirilmesi veya bayinin stoğunda bulunmayan bir parçasının hızlı teslimatının ayarlanması için bir karar verilebilir. Avrupa'nın tamamında ITS, yaklaşık 1100 DAF bayisi ve servis noktasından oluşan geniş ve iyi dağıtımlı bir ağa sahiptir. DAF müşterilerine, bir arıza veya kaza durumunda en az 49 ülkede haftanın 7 günü, günün 24 saati anında yardım alma güvencesi verilebilir.

10 dilde hizmet

On farklı dilde yardım

DAF ITS çağrı merkeziBugün DAF ITS numarasını (+31 40 214 30 00) arayan herhangi bir kişiye, her biri en az altı dil bilen ITS operatörlerinden biri yanıt verir. ITS, sürücülere toplam on farklı dilde yardım sunabilir. Modern bilgisayar ekipmanları, yolda kalan araca en yakın DAF servis noktasının son derece hızlı bir şekilde belirlenebilmesini sağlar. Yanıt hızı, ITS'nin en güçlü özelliklerinden biridir. Sonuç olarak, arızalanan kamyon yola ne kadar erken dönerse o kadar iyidir. Üstelik, yardım sadece aracın kendisiyle sınırlı değildir; römork, üstyapı ve hatta sürücü için de yardım sağlanır.

Geçmiş

60'lı yılların sonu 70'li yılların başında, uluslararası kara yolu taşımacılığı büyük bir ilerleme kaydetmeye başlamıştı. Bir arıza veya kaza nedeniyle araçları yolda kalan DAF sürücüleri Hollanda'nın Eindhoven şehrindeki DAF merkezini arayarak genellikle "Uluslararası Satış" departmanından bir kişiyle görüşürdü. Bu kişilere her zaman hızlı bir yardım sunuluyordu ancak bu aramaları yapılandırılmış ve profesyonel bir şekilde ele alma ihtiyacı, 1972 yılında, o dönemde ticari araç alanında benzersiz olan ITS'nin (Uluslararası Kamyon Servisi) kurulmasına neden oldu.

İlgili bilgiler

DAF Services

DAF services

Etkili bir taşımacılık için sadece kamyonun mükemmel olması yetmez. Her DAF kamyonun arkasında profesyonel bir kurum ve uluslararası bir bayi ağı vardır. Bunlar doğru aracı seçmenize, finansmanı kendinize uygun şekilde ayarlamanıza ve filonuzu mükemmel durumda tutmanıza yardımcı olmaktadır.

Daha fazlasını oku

Azizoğlu Daf ile iletişime geçin

DAF logo on dealer building

Daha fazlasını mı öğrenmek istiyorsunuz? DAF ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilmek istediğiniz her şeyi size anlatmaktan mutluluk duyacaktır.

İletişim formuna gidin

Bu sayfayı paylaş

Sizi bu sayfayı paylaşmaya davet ediyoruz.